Wernisaż wystawy zbiorowej pt. „Portret”

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi oraz Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku zapraszają 21 lutego o godzinie 18:00 na wernisaż wystawy zbiorowej pt. "PORTRET". Wystawę będzie można oglądać od 17 do 27 lutego w Stacji Kultura, w godzinach otwarcia placówki.

Na wystawie zostaną zaprezentowanie prace studentów Wydziału Sztuki Nowych Mediów, które zostały zrealizowane w pracowni Rysunku i Malarstwa prof. PJATK dr hab. Beaty Cedrzyńskiej.

Autorami prac są:

Ewelina Dąbrowska, Viola Stankowska, Łukasz Okrój, Jacek Malinowski i Michał Batruch.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

21.02., godz. 18:00 Stacja Kultura Rumia ul. Starowiejska 2 (dworzec PKP)