Warsztaty rozwoju osobistego

Zapraszamy do Stacji Kultura na pierwsze spotkanie pt. „Szczęśliwi tyle nie myślą” – czyli warsztaty rozwoju osobistego, które poprowadzi trenerka Martyna Meller. Spotkanie odbędzie się 5 lutego o godz. 18.00. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kilka słów o idei warsztatów:

„Od kilku lat nic innego nie jest dla mnie tak pasjonujące, jak wyszukiwanie i tworzenie coraz to nowych metod na hackowanie umysłu oraz na usuwanie z drogi wszystkich przeszkód w jego progresji. Inspirowana wieloma filozofiami, uczonymi i mistrzami w dziedzinach na styku rozwoju duchowego, psychologii i szeroko ujętego rozwoju personalnego, pogłębiam wiedzę na temat nieodkrytego potencjału umysłu. Zajmuję się również efektywnymi metodami uczenia się. Zapraszam na warsztaty instrukcji obsługi umysłu, podczas których dowiecie się m.in. dlaczego zbyt intensywne myślenie może szkodzić zdrowiu” – Martyna Meller.