Stacja Jazzik – cykl koncertów dla dzieci w Stacji Kultura

Zapraszamy do Stacji Kultura wszystkie dzieci wraz z opiekunami na cykl 10 koncertów „Stacja Jazzik”, które realizowane będą w ramach Budżetu Obywatelskiego. Koncerty mają charakter interaktywny oraz edukacyjny. Animatorzy oraz edukatorzy w prosty i atrakcyjny sposób przybliżą dzieciom elementarne zagadnienia dotyczące muzyki i ukażą, jak ważną rolę pełni ona w naszym życiu. Muzycy zaprezentują na scenie różne gatunki i style muzyczne i zaangażują dzieci do aktywnego udziału w występie.

Wydarzenie będzie odbywać się cyklicznie. Zapraszamy na koncerty w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 13.00 do biblioteki Stacji Kultura (ul. Starowiejska 2, Rumia). Najbliższy już 27 stycznia o godz. 13.00.

Wystąpi Jacek Stromski – perkusista, instrumentalista, grał m.in. z zespołami: Canada, Apteka, Groovekojad, Miłość, Kury, Lipali, Ikenga Drummers, Navigatorgong, Gostrosta i wieloma artystami z Trójmiasta; współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni; obecnie działa w solowym projekcie Drum & Space, zespołach Rito i Ortalion oraz koncertuje z Jacaszkiem i Budzyńskim.

• jacek-stromski-1
  • jacek-stromski-2