Czytanie na podwieczorek

Stacja Kultura zaprasza serdecznie 19 stycznia o godzinie 17:00 na pierwszą w 2018 roku odsłonę Czytania na podwieczorek!

Czytanie na podwieczorek to zajęcia skierowane do najmłodszych dzieci wraz z rodzicami. Głównym składnikiem warsztatów są zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnych fabuł znanych baśni/książek. Warsztaty maja charakter otwarty, odbędą się w wypożyczalni dla dzieci.

Tym razem czytana będzie książka „Pan Sowa jedzie na wakacje” autorstwa Ulfa Starka.

Prowadzenie: Anna Rekowska i Dorota Wolter

Wstęp wolny!