Mikołajki w Stacji Kultura!

Uwaga! Uwaga! Informujemy, że do Stacji Kultura dotarł telegram od samego Świętego Mikołaja!

Kochane Dzieci!

STOP

Tu Święty Mikołaj!

STOP

Informuję, że w tym roku w Stacji Kultura świętujemy Mikołajki przez kilka dni!

Oto program:

5 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy do Stacji Kultura na familijny wieczór z filmem niespodzianką! Właśnie tego dnia dolna sala konferencyjna biblioteki przekształci się w salę kinową i w magiczny sposób przeniesie widownię w czas Świąt Bożego Narodzenia. Gwarantujemy wspaniałą zabawę na seansie zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Tytułu niespodzianki nie zdradzamy, ale możemy szepnąć słówko o tym, że bohater filmu wybiera się w nieoczekiwaną, pełną przygód, podróż by ponownie odnaleźć sens i magię Świąt Bożego Narodzenia.

Wstęp wolny!

6 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na wernisaż aniołów ceramicznych pt. "Poruszone", połączony z recitalem zespołu Double Flow, czyli Moniki Białogłowy i Jakuba Hinca oraz Świąteczny Kiermasz Rękodzieła Artystycznego.

Podczas kiermaszu oprócz aniołów będzie można kupić również kartki świąteczne i ozdoby zrobione przez Teresę Stajnke- uczestniczkę warsztatów ceramicznych prowadzonych przez Beatę Wysocką- Turek w Stacji Kultura.

Wstęp wolny!

9 grudnia od godziny 10:00 zapraszamy do wypożyczalni głównej na drugą część Świątecznego Kiermaszu Rękodzieła Artystycznego oraz, również o 10:00, na warsztaty „Wymaluj sobie porcelanę na Święta”, które organizuje StudioB Ceramika. Na zajęcia obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

5 i 6 grudnia, o godz. 18:00 oraz 9 grudnia od godz. 10:00 Stacja Kultura, Starowiejska 2, Rumia Dworzec PKP

plakat mikołajkowy jpg

poruszona jpg rgb