Dzień Bezpłatnych Porad Prawnych w Stacji Kultura

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku we współpracy z r.pr. Magdaleną Bursą-Łapińską i r.pr. Agnieszką Chyła z Kancelarii Novus z siedzibą w Rumi zapraszają 18 listopada od 9:00 do 14:00 na II edycję Dnia Bezpłatnych Porad Prawnych. Wydarzenie jest realizowane w ramach akcji „Niebieski Parasol Radcy Prawnego”.

WAŻNE! Aby uzyskać poradę prawną, należy zapisać się pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub osobiście w Bibliotece Stacji Kultura w Rumi. Możliwe są również zapisy telefoniczne: 58 721 47 56

Czas indywidualnej porady przewidziany na ok. 30 minut.

W tym dniu radcy prawni oraz adwokaci będą udzielać porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, majątkowego, odszkodowań, prawa pracy i wiele innych.

Porady dla osób nie zarejestrowanych będzie możliwy w ograniczonym zakresie i według kolejności przybycia.

Każdy - bez względu na wiek, płeć i status społeczny - może skorzystać z porady lub wziąć udział w warsztatach.

Zapraszamy!

18 listopada, godz. 9:00 do 14:00, Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP