Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas - Łoniewską w ramach DKK

Stacja Kultura – Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gdańsku zaprasza 10 listopada o godz. 18.30 do rumskiej biblioteki (ul. Starowiejska 2) ma spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas – Łoniewską, które odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Spotkanie ma charakter otwarty.

Agnieszka Lingas-Łoniewska - wrocławska pisarka, pisząca książki łączące sensacje, kryminał z romansem, zwana przez swych czytelników „Dilerką Emocji”. Zadebiutowała w styczniu 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”. Obecnie autorka ponad dwudziestu bestsellerowych powieści i współautorka kilku antologii. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, promuje także literaturę zagraniczną, również debiuty w projekcie „Pisarka czyta”. Wspiera fundacje prozwierzęce i schroniska, zbierając na licznych spotkaniach autorskich karmę w akcji „Karma zamiast Kwiatka”.