Spotkanie z Krzysztofem Jaryczewskim

w ramach cyklu Człowiek sukcesu- jak to się stało, że jestem…

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych z Rumi, we współpracy ze Stacją Kultura, zaprasza 24 października o godzinie 17:00 na pierwsza odsłonę cyklu spotkań Człowiek sukcesu – jak to się stało, że jestem…

Pierwszym gościem cyklu będzie wieloletni lider legendarnego Oddziału Zamkniętego, Krzysztof JARY Jaryczewski. Artysta opowie i zaśpiewa o burzliwym życiu muzyka, który pokonując wiele przeszkód i swoje własne ograniczenia, wyszedł na prostą i sięga po marzenia.

Pomysł na cykl zrodził się w głowach członków Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych z Rumi, którzy tak mówią o swoim projekcie:

Wiemy, że w naszym mieście oraz w jego sąsiedztwie mieszkają, pracują i tworzą wspaniali, wyjątkowi ludzie. W codziennej gonitwie przychodzi czasem taka chwila, że aby podjąć kolejny krok, potrzebujemy dobrego słowa i inspiracji. Osoby, które „coś” w życiu osiągnęły, pokonały przeszkody, podniosły się z życiowych upadków, weszły na szczyty swoich możliwości, stworzyły coś wyjątkowego, podzielą się z nami swoimi przemyśleniami, swoją historią i dewizą życiową.

Może po spotkaniu z kimś takim odważysz się zrobić ważny krok w swojej własnej historii?

Kilka słów o Stowarzyszeniu:

Kim jesteśmy?

Jesteśmy otwartą grupą osób, które chcą realizować swoje marzenia i wspierać społeczność lokalną i regionalną poprzez aktywne działanie w ramach Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych (SLA). Każde z nas ma inny bagaż doświadczeń, wykształcenie, wiek czy poglądy, lecz widzimy wspólne dobro we współpracy dla wzajemnego rozwoju. Każdy z nas ma swoje pomysły i pasje, które będzie realizował osobiście ze wsparciem pozostałych członków, używając formy prawnej i organizacyjnej stowarzyszenia jako narzędzi do ich realizacji.

Gdzie działamy?

Terenem działania Stowarzyszenia jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Rumia, powiatu wejherowskiego i województwa pomorskiego.

Jakie są nasze cele?

Celem Stowarzyszenia jest aktywna działalność obywatelska, edukacyjna, informacyjna, medialna, kulturalna, charytatywna, na rzecz zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska, aktywizacji i integracji obywateli oraz działalność na rzecz podnoszenia jakości ich życia i świadomości społecznej.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

24 października, godz. 17:00 Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×