Wystawa Wiesławy i Krzysztofa Rudź - Pod niebem Patagonii

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi, Filia nr 1 (ul. Pomorska 11) zaprasza 6 września o godzinie 18:00 na wernisaż wystawy fotografii Wiesławy i Krzysztofa Rudź- Pod niebem Patagonii

Cykl prezentowanych fotografii jest próbą pokazania piękna patagońskiej przyrody, a także opowieścią dokumentującą małżeńską podroż motocyklową po Ameryce Południowej.

O autorach:
Wiesława i Krzysztof Rudź, pasjonaci podróży oraz fotografii. Autorzy książki „Pod niebem Patagonii”, dokumentującej ośmiomiesięczną, motocyklową wyprawę do Ameryki Południowej. Ciekawość podróżniczą łączą z wrażliwością na piękno przyrody, którą potrafią uchwycić w interesującym spojrzeniu na krajobrazy.

Wstęp wolny!
Zapraszamy!