Rodzinne warsztaty teatralne w Stacji Kultura

Stacja Kultura w Rumi oraz Teatr Szekspirowski w Gdańsku zapraszają na rodzinne warsztaty teatralne, które odbędą się w ramach cyklu „Wędrujący Szekspirowski”!

20 lipca o godzinie 17:30 zaprosimy Państwa do Stacji Kultura na zajęcia ”Lalkowy sen nocy letniej”, które poprowadzi Katarzyna Brodovska.

Podczas warsztatów animator zapozna uczestników z treścią jednej z najsłynniejszych komedii Szekspira. Następnie rodziny wykonają kukiełki postaci i przygotują „Sen nocy letniej” w pigułce, utrzymany w konwencji teatru lalkowego.

Gwarantujemy świetna zabawę!

Ważne! Ilość miejsc jest ograniczona do 30! Na warsztaty obowiązują zapisy!

Zgłoszenia należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temat wpisując: Warsztaty Lalkowy Sen nocy letniej. W treści wiadomości wystarczy podać imiona i nazwiska uczestników oraz numer kontaktowy do opiekuna.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!