Warsztaty ceramiczne Studia B - Bo każda mama to Królewna

27 maja o godzinie 12.00 serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz ze swoimi mamami na dwugodzinne warsztaty w Ceramicznym zakątku w Stacji Kultura w Rumi. Tegoroczna edycja odbywa się w połączeniu z przypadającym na 25 maja Dniem Królewny :)

Koszt warsztatów: 50 zł / 2os.

Uczestnicy na miejscu mają zapewnione wszystkie materiały a wykonane prace otrzymują do domu po wypaleniu.

Zapisy telefonicznie 500 764 142 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.