Projekt fotograficzny - Czytanie inspiruje

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną z Rumi i okolic do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie fotograficznym inspirowanym książkami dla dzieci.

Podczas sesji zdjęciowych młodzież będzie miała okazję nie tylko stanąć za obiektywem aparatu fotograficznego ale również wcielić się w bohaterów bajek i baśni dla dzieci, stworzyć samodzielnie kostiumy i charakteryzację oraz zająć się obróbką graficzną prac. Jak obiecuje pomysłodawczyni projektu Beata Wysocka- Turek, będzie magicznie i bardzo kreatywnie.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zgłaszanie się do 5 maja do p. Beaty Wysockiej -Turek, przesyłając swoje dane na maila:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie zdjęcia będzie można obejrzeć podczas wielkoformatowej wystawy podczas Nocy Bibliotek 3 czerwca w Stacji Kultura.

Już dziś serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×