Wernisaż wystawy dyplomów studentów PJATK - Kolaż

Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i Stacja Kultura zapraszają na wernisaż wystawy „Kolaż”.

Autorami prac są Anna Krakowiak, Marcin Rodziewicz i Łukasz Sumiło- studenci studiów niestacjonarnych Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. „Kolaż” jest wystawą złożoną z prac dyplomowych, które powstały pod kierunkiem dr hab. Beaty Cedrzyńskiej.

Wernisaż odbędzie się 17.05.2017, godz. 18.00. Wystawę będzie można oglądać od 11.05 do 10.06. 2017

Zapraszamy!

Wstęp wolny!