Kiermasz Świąteczny Caritas

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi oraz Caritas WTZ Rumia

zapraszają 18 grudnia w godz. 10.00-16.00 do Stacji Kultura
na Kiermasz Świąteczny.

Stacja Kultura zamieni się w miejsce niezwykłe, w którym będzie można nabyć wyjątkowe, ręcznie wykonane przez Wolontariuszy ozdoby świąteczne (pierniki, anioły, choinki, wieńce, świece Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom).

Kiermasz zwieńczy koncert Kolęd w wykonaniu Studium Wokalno-Aktorskiego. Koncert przewidziany jest na godz. 19.00.
Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynią się do pomocy najbardziej potrzebującym!