Funpakiet czyli e-learningowe kursy dla czytelników Biblioteki Rumia

Zachęcamy czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi do korzystania z darmowego Funpakietu, czyli zestawu półrocznych multimedialnych kursów e-learningowych.

Każdy z kursów, które są proponowane w ramach Funpakietu, jest bogaty w atrakcyjne multimedia! Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, dialogom z native speakerami, filmom instruktażowym i ćwiczeniom dostosowanym do poziomu Ich wiedzy. Multimedia oddziałują na wszystkie zmysły kursanta i dzięki temu lepiej przyswaja się naukę.

Specjalnie dla naszych czytelników zostało wybranych pięć kursów:

FunEnglish.pl- multimedialny podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, język angielski- multimedialny kurs języka angielskiego na poziomie A1-B2, język angielski biznesowy, język francuski- multimedialny kurs języka francuskiego na poziomie A1, kurs Photoshop123- multimedialny kurs obsługi najpopularniejszego programu graficznego.

W wypożyczalni głównej Stacji Kultura będzie można odebrać kod aktywujący dostęp do wszystkich pięciu kursów. Kody dostępu oraz same kursy są bezpłatne, ilość kodów jest ograniczona do 150.

Jest jednak jeden warunek, który trzeba spełnić, aby odebrać kod- trzeba być zapisanym do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi.

Logowanie odbywa się na stronach wybranych kursów:

Angielski123, Francuski123, Funenglish.pl, Business English123, Photoshop123

Instrukcja aktywacji:

1. Kody dostępu można aktywować za pomocą linka: http://kursy123.pl/funpakiet/uzyj

2. Jeżeli użytkownik miał już wcześniej konto demo lub inny dostęp do dowolnego kursu, musi on wtedy używać wcześniej wygenerowanego hasła lub przypomnieć je sobie. Jeżeli pojawiają się trudności z odzyskaniem hasła, użytkownik może wykorzystać alternatywny adres mailowy -  taki,  z którego wcześniej nie korzystał w kursach123.

3. Kod przypisuje się automatycznie do wybranego adresu mailowego po kliknięciu ikony “Aktywuj”

4. Użytkownik od tej chwili otrzymuje hasło na adres mailowy i dostęp do wybranych kursów

5. Logowanie do kursów odbywa się za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu i wygenerowanego hasła, które na ten adres przyszło

Dlaczego warto wziąć udział w kursach on line?

Dzisiejsze czasy nie sprzyjają spokojnemu działaniu- wszystko musimy zrobić „na wczoraj”- przy takim pośpiechu nie mamy czasu skupić się na własnych potrzebach i rozwoju. Kurs internetowy to idealne rozwiązanie by przyswoić wiedzę w tempie, które nam odpowiada i do tego w domowym zaciszu.

Dzięki temu, że w pakiecie dostajemy pięć kursów, w tym jeden dla dzieci, możemy rodzinnie spędzać czas- równocześnie bawić się i uczyć!

Funpakiet to także wspaniała okazja do przypomnienia sobie i usystematyzowania wiedzy, którą już posiadamy.

Funpakiet to idealna inwestycja w siebie!

Przypominamy, że liczba kodów jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy!