Animacje z Mary Poppins

Stacja Kultura oraz Przedsiębiorstwo Animacyjne Mary Poppins zaprasza na piątek z teatrem Kamishibai oraz zabawę w Poszukiwanie Pirackiego skarbu! Zajęcia odbędą się 20 stycznia.

Teatr Kamishibai to wywodząca się z Japonii sztuka opowiadania dla dzieci. Animator poprzez specjalną skrzynkę odkrywa przed widownią kolejne plansze pięknych obrazów odzwierciedlających historie.

Co wydarzy się w Stacji Kultura?

Za pomocą magicznej skrzynki i pięknych australijskich obrazów przeniesiemy się na "Czerwony Kontynent" by odkryć pradawną legendę. Następnie każdy uczestnik spróbuje swoich sił w tworzeniu tradycyjnych aborygeńskich rysunków.

Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:

grupa młodsza w godzinach 11:00-12:30, dzieci w wieku 4-7 lat

grupa starsza w godzinach 12:30-14:00, dzieci w wieku 7-11 lat

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temat Teatr Kamishibai, podając imię i nazwisko oraz wiek dziecka i numer kontaktowy do opiekuna.

Zaraz po zajęciach teatralnych- od 14:30 do 15:30- będziemy poszukiwać pirackiego skarbu w Stacji Kultura.

Do biblioteki przybędzie piratka z północy potrzebująca naszej pomocy. Podobno gdzieś niedaleko stacji 100 lat temu został ukryty skarb. Jeśli uczestnicy odgadną zagadki i rozwiążą rebusy, uda się skompletować mapę i namierzyć skarb!

Zabawa jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Aby wziąć w niej udział, również trzeba zapisać się. Zgłoszenia proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temat Poszukiwanie pirackiego skarbu, podać imię, nazwisko oraz wiek dziecka i numer telefonu opiekuna.

Zapraszamy!

20 stycznia, Stacja Kultura w Rumi, Starowiejska 2 dworzec PKP