Wernisaż wystawy Magdaleny Bieleckiej Stamps

Stacja Kultura Miejska biblioteka Publiczna w Rumi oraz koło naukowe AWA Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku zaprasza 11 stycznia o godz. 18:00 na wernisaż wystawy pracy dyplomowej Magdaleny Bieleckiej pt. „Stamps”.

Wykonane przez autorkę prace prezentują graficzne zdobienie tkanin za pomocą stempli. Pokazują technikę rzemieślniczą, wykorzystaną w nowoczesnym projektowaniu i jego użytkowym zastosowaniu.

Dyplom został zrealizowany pod kierunkiem dr hab. Beaty Cedrzyńskiej, wyróżniony w 2016 przez wydział Sztuki Nowych Mediów, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Wystawę będzie można oglądać od 11.01 do 31.01. w Stacji Kultura, w godzinach otwarcia placówki.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!