Muzyczna odsłona Ferii w Stacji Kultura

Rusza nabór na warsztaty muzyczne „DźwiękoŁowy - czyli zabawy z nagrywaniem, śpiewaniem i miksowaniem”, które odbędą się w Stacji Kultura podczas ferii zimowych 19 i 26 stycznia!

Warsztaty poprowadzą instruktorzy z firmy Muzyczny Starter z Redy. Podczas zajęć uczestniczy poznają kilka podstaw realizacji dźwięku, zobaczą jak wygląda proces nagrywania w studiu muzycznym. Każdy będzie miał szansę zostać producentem muzycznym oraz wykonawcą i dołożyć swoją cegiełkę do utworu, który będzie tworzony „na żywo” na warsztatach!

Zapowiada się ciekawie!

Z racji ograniczonej liczby miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia proszę kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temat warsztaty muzyczne, podając imię i nazwisko oraz wiek dziecka i numer telefonu opiekuna. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych:

I grupa wiekowa: młodsza 6-9 lat – zajęcia w godzinach od 10:00 do 11:30

II grupa wiekowa: starsza 10 -13 lat- zajęcia w godzinach od 11:30 do 13:00

Zapraszamy serdecznie! Pamiętajcie ilość miejsc ograniczona! Kto pierwszy ten lepszy!

19 i 26 stycznia, Stacja Kultura, Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP