Ucieknij nałogom w pasję

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi,  Gimnazjum Salezjańskie w Rumi oraz Stacja Kultura zapraszają na pokonkursowy wernisaż prac II edycji Międzyszkolnego Konkursu plastyczno- filmowego „Ucieknij nałogom w pasję”

, który odbędzie się 16 grudnia o godzinie 11:00 w Stacji Kultura na poziomie +1.

W tym roku tematem przewodnim konkursu był PRZYJACIEL

Dzięki przyjacielowi możemy czuć się ważni, docenieni i potrzebni. Przyjaciel to człowiek, na którego możemy liczyć w chwilach trudnych w naszym życiu. Przyjaciel śmieje się z nami, ale też płacze. Jest przy nas, kiedy zdarza się nam popełniać błędy, ale i wtedy gdy podejmujemy mądre decyzje. To osoba, która akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy i może przestrzec przed niedobrymi wyborami.

Temat miał na celu uzmysłowienie młodzieży, że przyjaźń to jeden z najlepszych czynników chroniących przed zachowaniami ryzykownymi i uzależnieniami.

Kiedy jesteśmy szczęśliwi, akceptowani, nie uciekamy w używki, nałogi, ponieważ nie musimy nikomu nic udowadniać, uciekać od siebie i swoich emocji. Nie jesteśmy samotni… Dlatego PRZYJACIEL jest tak ważny w naszym życiu.  

16 grudnia oprócz wernisażu prac i pokazu filmów konkursowych odbędą się warsztaty profilaktyczne dla uczestników konkursu.

Zapraszamy!

16 grudnia, godzina 11:00, Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×