Mikołajki w Stacji Kultura!

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza 10 grudnia na mikołajkową sobotę!

Tego dnia o godzinie 12:00 odbędzie się specjalna odsłona Czytania na drugie śniadanie, tym razem czytana będzie książka "Skrzat nie śpi" Astrid Lindgren.

Czytanie na drugie śniadanie to zajęcia skierowane do najmłodszych dzieci wraz z rodzicami. Głównym składnikiem warsztatów są zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnych fabuł znanych baśni/książek. Warsztaty mają charakter otwarty, odbędą w wypożyczalni dla dzieci. Prowadzenie: Anna Rekowska i Dorota Wolter.

Następnie o godzinie 13:00, również w wypożyczalni dla dzieci, odbędzie się wernisaż zdjęć wykonanych w Stacji Kultura przez Joannę Kowalczuk dla Fundacji Mamy Rumianki w ramach projektu "Rumia, Mama i ja" dofinansowanego ze środków gminy Rumia.

Zapraszamy serdecznie!

10 grudnia, godz. 12:00, Stacja Kultura Rumia Starowiejska 2, dworzec PKP