Nawyk - od głowy do żołądka

Warsztaty wprowadzające w tematykę tego, jak to się dzieje, że jemy, jak jemy i po co jemy, a także dlaczego warto swoje nawyki żywieniowe (i nie tylko) weryfikować oraz jak tej weryfikacji dokonać.

Spotkanie, podczas którego dowiesz się o wpływie jedzenia na samopoczucie, nauczysz się przyrządzać słodkości wspomagające funkcjonowanie twojego ciała i umysłu, a następnie, przy wspólnym stole porozmawiasz o tym, jak kształtują się nawyki i co z nimi możesz zrobić.

Dla kogo? Dla osób świadomych siebie i tych, którzy chcą tę świadomość u siebie zwiększyć.

Kiedy? 5/12/2016 godz. 18:00-19:30

Gdzie: Stacja Kultura Rumia

Po co? By świadomiej żyć.

Inwestycja? Twój czas.

Kto?

Iza Rydzińska (babkawformie) – pasjonatka zdrowia i zdrowego żywienia;

Magda Mikulska (LABlife) – pasjonatka ludzi, rozwoju i mózgu.