Kryminalna gra miejska w klimacie PRL

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 21 października o godzinie 15:00 do wzięcia udziału w kryminalnej grze miejskiej, której scenarzystą jest Piotr Szulc.

Wyobraź sobie, że któregoś ranka szperając w Internecie trafiasz na bardzo oryginalną ofertę pracy. Biuro Ekspertyz Kryminalistycznych „STACJA SENSACJA” poszukuje nowego pracownika. Wszystko, co musisz zrobić to wziąć udział w odpowiednim teście kwalifikacyjnym, który wyłoni najlepszego kandydata. Jeśli określenie „tekst kwalifikacyjny” kojarzy ci się z siedzeniem w szkolnej ławce i zaznaczaniem poprawnych odpowiedzi w kwestionariuszu, wiedz że ten test będzie zupełnie inny! Tak rozpoczyna się twoja kryminalna przygoda… 

Zachęcamy do zapisywania się drużynowo na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin przewiduje drużyny od 2 do 4 osób, które podczas rozwiązywania zadań w różnych punktach naszego miasta, dowiedzą się czym jest mechanoskopia, pomogą w ujęciu groźnego sprawcy o pseudonimie „PEWEX”, a także na chwilę przeniosą się do ery barwnego PRL-u. 

Start: 21 października godz.15.00 Stacja Kultura- Biblioteka na dworcu rumskim (Starowiejska 2, Rumia). 

Dla zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Oficynka i Bibliotekę Rumia, Zbrodnię w bibliotece i Multikino!

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×