Kryminalna gra miejska w klimacie PRL

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 21 października o godzinie 15:00 do wzięcia udziału w kryminalnej grze miejskiej, której scenarzystą jest Piotr Szulc.

Wyobraź sobie, że któregoś ranka szperając w Internecie trafiasz na bardzo oryginalną ofertę pracy. Biuro Ekspertyz Kryminalistycznych „STACJA SENSACJA” poszukuje nowego pracownika. Wszystko, co musisz zrobić to wziąć udział w odpowiednim teście kwalifikacyjnym, który wyłoni najlepszego kandydata. Jeśli określenie „tekst kwalifikacyjny” kojarzy ci się z siedzeniem w szkolnej ławce i zaznaczaniem poprawnych odpowiedzi w kwestionariuszu, wiedz że ten test będzie zupełnie inny! Tak rozpoczyna się twoja kryminalna przygoda… 

Zachęcamy do zapisywania się drużynowo na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin przewiduje drużyny od 2 do 4 osób, które podczas rozwiązywania zadań w różnych punktach naszego miasta, dowiedzą się czym jest mechanoskopia, pomogą w ujęciu groźnego sprawcy o pseudonimie „PEWEX”, a także na chwilę przeniosą się do ery barwnego PRL-u. 

Start: 21 października godz.15.00 Stacja Kultura- Biblioteka na dworcu rumskim (Starowiejska 2, Rumia). 

Dla zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Oficynka i Bibliotekę Rumia, Zbrodnię w bibliotece i Multikino!

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×