Dzień Bezpłatnych Porad i Warsztatów Prawnych w Stacji Kultura!

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku

we współpracy z r.pr. Magdaleną Bursą-Łapińską i r.pr. Agnieszką Chyła z Kancelarii Novus z siedzibą w Rumi zaprasza 22 października od 10:00 do 15:00 na Dzień Bezpłatnych Porad i Warsztatów Prawnych.

Szczegółowy program Dnia Bezpłatnych Porad i Warsztatów Prawnych wygląda następująco:

10:00-15:00 bezpłatne porady prawne. Trzy pomieszczenia na poziomie -1. Czas indywidualnego spotkania przewidziany jest na 30 minut.

10:00-11:00 warsztaty dotyczące alimentacji. Poziom +1.

13:00-14:00 warsztaty dotyczące odzyskiwania długów. Poziom +1.

WAŻNE! Aby wziąć udział w warsztatach i uzyskać poradę prawną, należy zapisać się pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w Bibliotece Stacji Kultura w Rumi telefonicznie bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 58 721 47 56

W tym dniu radcy prawni oraz adwokaci będą udzielać porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, majątkowego, odszkodowań, prawa pracy i wiele innych.

Ponadto, mieszkańcy Rumi i okolicznych miejscowości będą mieli możliwość wzięcia udziału w dwóch panelach warsztatów. W pierwszym z nich, od godziny 10:00 do 11:00 będzie można zmierzyć się z praktycznymi aspektami alimentacji. Dowiedzą się Państwo jak sporządzić pozew i komu alimenty przysługują.  W godz. Od 13 do 14 zdradzimy, w jaki sposób odzyskać dług.

Porady i udział w warsztatach dla osób nie zarejestrowanych będzie możliwy w ograniczonym zakresie i według kolejności przybycia.

Każdy - bez względu na wiek, płeć i status społeczny - może skorzystać z porady lub wziąć udział w warsztatach.

Zapraszamy!

22 października, godz. 10:00 do 15:00, Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP