„Zdarzyło się w Rumi!”

Warsztaty pisania kryminału z mistrzynią gatunku Joanną Jodełką

W ramach tegorocznej Afery Kryminalnej 2016 – festiwalu kryminałów, w którym bierze udział Biblioteka w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Wejherowie, Rumia przygotowała coś specjalnego dla młodych pisarzy. Uczniowie w wieku 15 – 17 lat będą mogli podszlifować swoje pisarskie pióro pod okiem mistrzyni gatunku - Joanny Jodełki. Możliwość taką zagwarantowała fundacja Kult Kultury we współpracy ze szkołą warsztatów pisarskich Maszyną do Pisania. Projekt współfinansowany jest ze środków Gminy Miejskiej Rumia.

Z racji, iż liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Swoje zgłoszenia proszę wysyłać pod mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy” - jeżeli więc jesteście zainteresowani, nie zwlekajcie!- miejsc szybko może zabraknąć.

Warsztaty odbędą się 20 października o godz. 11.30 w Stacji Kultura w Rumi ( Biblioteka na dworcu PKP, ul Starowiejska 2). Więcej szczegółów pod nr tel. 58 721 47 56

Joanna Jodełka – pisarka, autorka prozy gatunkowej, zdobywczyni Nagrody Wielkiego Kalibru (2010). Mieszka w Poznaniu. Opublikowała „Polichromię”, „Grzechotkę”, „Kamyk” oraz „Kryminalistkę” i „Wariatkę”.