Koncert - Wieczór z Wysockim - zespół BB Kings

Wieczór z Wysockim to propozycja trójmiejskiego zespołu BB Kings na przyjrzenie się twórczości Włodzimierza Wysockiego.

7 października o godz. 18.00 odbędzie się koncert, podczas którego zespół wykona własne interpretacje utworów legendarnego rosyjskiego artysty. Pieśni barda w polskim tłumaczeniu, z bluesową nutą wykonają: Justyna Bronk - wokal, Bartek Maliński - banjo, harmonijka, Boguś Lichoński - gitara, Tomek Heppner - bas, Bartek Szmit - perkusja.

BB Kings to miłośnicy bluesa, dla których muzyka to pasja i przyjemność. Grupa postanowiła wziąć na warsztat twórczość rosyjskiego pieśniarza, poety i aktora Włodzimierza Wysockiego i odnaleźć w niej pierwiastek bluesa.

Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Kaszëbë.