Adam Hebel i kaszubski stand up

Stacja Kultura zaprasza 7 września, o godz. 19:00 na występ stand up.

Stand up zyskuje co raz więcej zwolenników wśród polskiej publiczności, o czym świadczą pojawiający się licznie nowi wykonawcy i festiwale dotyczące tej dziedziny sztuki estradowej.

Już 7 września w Stacji Kultura będzie okazja do posłuchania stand upu na żywo i to w języku kaszubskim!

Ze swoim programem wystąpi Adam Hebel, konferansjer, kabareciarz, dziennikarz Radia Kaszëbë, który również publikuje na łamach Dziennika Bałtyckiego i Pomeranii, współorganizator imprezy „Szpòrt na żokach”- przeglądu kaszubskiego stand upu .

Zapraszamy!

Wstęp wolny!

7 września, godz. 19:00, Stacja Kultura Starowiejska 2, dworzec PKP.