Wakacyjne zwiedzanie Stacji Kultura z przewodnikiem

Zapraszamy do najpiękniejszej biblioteki na świecie, zdobywczyni 1 nagrody w międzynarodowym konkursie Library Interior Design Awards w kategorii "Single Space Design".

W trakcie zwiedzania zobaczymy pomieszczenia na co dzień niedostępne dla czytelników, m.in. piwnicę, salę lustrzaną, pokój spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki. Będziemy mogli wyśledzić wszystkie elementy nawiązujące do kolejnictwa i zobaczymy jak biblioteka działa od kuchni. Spacer będzie prowadzony przez licencjonowanego przewodnika po Trójmieście. Udział w spacerze jest bezpłatny.

Czas trwania: 45 minut

Grupy zorganizowane (powyżej 10 osób) chcące udział w spacerze prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mailowo: jerzy.kakol(at)onet.pl lub telefonicznie 58 721 47 52.

Terminy:

poniedziałek 05.09.2016 r. godz. 16.00