Macieja Stafieja herbaciana podróż po Sri Lance

Stacja Kultura- Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza 13 lipca o godz. 18.00 na podróżniczą opowieść Macieja Stafieja. Autor przybliży nam obszar Sri Lanki oraz zdradzi sekrety swojej największej pasji .

Maciej Stafiej: „Tematem przewodnim spotkania będzie oczywiście herbata - główny cel, dla którego zdecydowałem się na wyjazd na drugi koniec świata. Podczas prelekcji, będziecie mogli dowiedzieć się skąd wzięło się zainteresowanie tym napojem, posłuchać o trudnościach związanych z planowaniem podróży, co urzekło mnie w Sri Lance oraz dlaczego właśnie Cejlon wybrałem sobie jako punkt pierwszy na mapie herbacianych podróży.

Nie obędzie się również bez degustacji herbaty, przywiezionej z prosto z zaprzyjaźnionej organicznej plantacji. Dla słuchaczy, przygotowałem również małą niespodziankę”.

Jeśli więc lubicie herbatę i podróżowanie, koniecznie zajrzyjcie do najpiękniejszej biblioteki świata - Stacji Kultura - Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi, dnia 13 lipca o godzinie 18:00.

Więcej o podróżniku: