„Inspiracje roślinne”- wystawa fotografii Anny Głuchowskiej

Stacja Kultura - Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza na wystawę fotografii Anny Głuchowskiej „INSPIRACJE ROŚLINNE”.

Wernisaż wydarzenia w dniu 12.07.2016 r. (wtorek), o godz. 18.30 w Stacji Kultura w Rumi  przy ul. Starowiejskiej 2 (dworzec PKP)

Wystawę będzie można oglądać od 12 lipca do 31 sierpnia br., w godzinach otwarcia placówki.

O autorce:

Anna Głuchowska- urodzona w Gdańsku, mieszka w Gdyni. Dyplom magistra uzyskała w  2007 r. na gdańskiej ASP, wydział Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych. Licencjat ukończyła aneksem z malarstwa pod kierunkiem profesora Andrzeja Dyakowskiego, natomiast dyplom magistra z projektowania graficznego pod kierunkiem profesora Jerzego Ostrogórskiego. Była słuchaczem Trójmiejskiej Szkoły Fotograficznej w Sopocie. Przez okres kilku lat aktywnie działała w Stowarzyszeniu Promocji Artystów Era-Art w Gdyni. Aktualnie jest członkiem Stowarzyszenia Gdańskiego Towarzystwa Twórczości Fotograficznej. Brała udział w wielu wystawach m.in.:

-pokonkursowa wystawa „Portret” – Trzcianka, 2010 r.,

-pokonkursowa wystawa „Moje Pomorze” – Gdynia, 2011 r.,

-„Gdańscy Fotograficy o Gdańskich Żurawiach” – Oliwa, 2013 r.,

- Indywidualna wystawa „Lewitacja” – Gdańsk, 2013 r.,

- Zbiorowa wystawa GTTF „Odbicia” – 2013 r.,

- Zbiorowa wystawa GTTF „Stocznia Gdańska” – Gdańsk Oliwa, 2014 r.,

- Wystawa pokonkursowa wyróżnionych: „Gdyński Modernizm w Obiektywie”, Gdynia, 2015 r.,