Teatr przy stole – performatywne czytanie sztuki

„W kolejce po serce” czyta autorka Malwina Tkaczyk

Stacja Kultura – Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza w dniu 24 czerwca (piątek) o godz. 18:00 na głośne czytanie sztuki pt. "W kolejce po serce" w wykonaniu Malwiny Tkaczyk. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Teatr Przy Stole. Wstęp wolny.

Poniżej prezentujemy krótka zapowiedź do spektaklu czytanego:

Malwina Tkaczyk: dyplomowana animatorka kultury, pedagog teatru, aktorka scen niezależnych. Swoją twórczość przekuwa na dramaty, wystawiane sztuki teatralne oraz autorskie warsztaty teatralne, które prowadzi dla dzieci, młodzieży a także osób dorosłych.