Wystawa Pracowni Rysunku i Malarstwa w Stacji Kultura

Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA oraz  Stacja Kultura - Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza na wystawę „PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA” Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku  prowadzoną przez dr hab. Beatę Cedrzyńską.

Uczestnicy wystawy: Beata Cedrzyńska, Katarzyna Gnacińska, Marcin Oleksak, Wioleta Stankowska, Władysław Tyrkin.

Kurator wystawy: dr hab. Beata Cedrzyńska

Wernisaż wydarzenia w dniu 20.05.2016 r. (piątek), o godz. 18.30 w Stacji Kultura w Rumi  przy ul. Starowiejskiej 2 (dworzec PKP)

Wystawę będzie można oglądać od 20 maja do 10 czerwca br., w godzinach otwarcia placówki.