Czytanie na podwieczorek

20 maja 2016, w Stacji Kultura (Starowiejska 2, dworzec PKP),o godzinie 16 odbędzie się kolejna odsłona Czytania na podwieczorek.

Czytanie na podwieczorek to zajęcia skierowane do najmłodszych dzieci wraz z rodzicami. Głównym składnikiem warsztatów są zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnych fabuł znanych baśni/książek. Warsztaty maja charakter otwarty, odbędą w wypożyczalni dla dzieci.

Tym razem czytana będzie książka „Edzio” autorstwa Marc Boutavanta i Astrid Desbordes

Prowadzenie: Anna Rekowska i Dorota Wolter

Zapraszamy!