Syria jakiej już nie ma... - podróż motocyklowa

18 maja br. o godz. 18.00 Stacja Kultura- dworcowa biblioteka w Rumi - zaprasza Państwa w podróż do kraju, do którego obecnie się nie podróżuje. Do miejsc, które zostaną już tylko we wspomnieniach ludzi, którzy tam byli, zatrzymane w kadrze fotografii. Zabytki międzynarodowej klasy, przeplatające się kultury, gościnni ludzie, przepyszna kuchnia, niesamowite zapachy.

Zapraszamy na sentymentalną, motocyklową podróż po Syrii sprzed 7 i 8 lat.
Obrazem tego ciekawego kraju, jaki pozostał w ich wspomnieniach,  podzielą się Aldona Klebowska i Kuba Dąbrowski (Szwendaki.pl).

Bo dopóki czegoś nie zobaczysz, nie poznasz tego naprawdę…

Aldona i Kuba - od wielu lat podróżują wspólnie po bliższych i dalszych rejonach świata. Zarówno z plecakiem na stopa, kajakiem, na motocyklach, samochodami terenowymi uwielbiają być w drodze. Kochają pustynie i góry, jak sami mówią: "Najważniejsze by się szwendać". Interesuje ich cały świat.

Zapraszamy na Facebook’owy profil podróżników: Szwendaki.pl