Spotkanie „Zbliżenia, czyli kulturowy pomost”- Vladislav Banasinsky

Stacja Kultura- Miejska Biblioteka Publiczna (Starowiejska 2, dworzec PKP) zaprasza na spotkanie „Zbliżenia, czyli kulturowy pomost”- Vladislava Banasinskyego czeskie spojrzenie na Polskę. Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18:00.

Vladislav Banasinsky autor książek „Spotkania z Polską” i „Spotkania w Polsce”, urodził się na Zaolziu, w Trzyńcu. Studiował w Brnie i Ostrawie. Człowiek wielu zawodów, pracował m. in. w kopalni węgla kamiennego, był wykładowcą w szkole wyższej i biegłym w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Aktualnie na emeryturze, w wolnym czasie gra na klarnecie i saksofonie i pisze.

Spotkanie wzbogacone będzie akcentem muzycznym.

Zapraszamy do wspólnego dialogu między literaturą, muzyką a doświadczeniem codziennym, który umożliwi kulturową i międzypokoleniową wymianę myśli. Bo sztuką jest zbudować kulturowy pomost, odrzucając wszelkie stereotypy.

Zapraszamy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×