Wietrzenie domowych regałów - podaruj książkę bibliotece!

Podaruj książkę bibliotece!

Czas na porządki w domowych biblioteczkach!

Czy w zakamarkach Waszych półek nie kryją się czasem ciekawe i interesujące książki dla dzieci i młodzieży, które już przeczytaliście?

Nie skazujcie ich na zapomnienie i zarastanie kurzem, nie ma na co czekać, podarujcie je bibliotece!

Niech twoje ulubione pozycje wzbogacą nasz księgozbiór. Wystarczy przynieść do biblioteki aktualne i w dobrym stanie książki i zostawić je na specjalnym regale, który z chęcią je przyjmie. Książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym czytelnikom.

Akcja zbierania książek trwa do końca marca. W jej ramach można przekazać do Stacji Kultura oraz pozostałych filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi literaturę piękną dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!