Wystawa zbiorowa „NA GRANICY” - prace Tomasza Konopczyńskiego oraz Krzysztofa Kaszubowskiego

Wystawa zbiorowa „NA GRANICY” - prace Tomasza Konopczyńskiego oraz Krzysztofa Kaszubowskiego

Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA i Stacja Kultura - Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza na wystawę „NA GRANICY ”, prezentującą prace Tomasza Konopczyńskiego i Krzysztofa Kaszubowskiego - studentów Wydziału Sztuki Nowych Mediów, Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Wernisaż wydarzenia odbędzie się w 15 lutego br. (poniedziałek), o godz. 18.00 w Stacji Kultura w Rumi  przy ul. Starowiejskiej 2.

Kuratorem wystawy jest dr Beata Cedrzyńska.

Wystawę będzie można oglądać od 15 lutego do 29 lutego br. w godzinach otwarcia placówki.