Wystawa zbiorowa „ZATUSZOWANE” Aleksandry Łangowskiej oraz Łukasza Ejsmonta

Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA i Stacja Kultura - Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza na wystawę „ZATUSZOWANE”, prezentującą prace Aleksandry Łangowskiej i Łukasza Ejsmonta - studentów Wydziału Sztuki Nowych Mediów, Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Wernisaż wydarzenia odbędzie się w 1 lutego br. (poniedziałek), o godz. 19.00 w Stacji Kultura w Rumi  przy ul. Starowiejskiej 2.

Kuratorem wystawy jest dr Beata Cedrzyńska.

Wystawę będzie można oglądać

od 1 lutego do 14 lutego br.

w godzinach otwarcia placówki.