Koncert muzyki hawajskiej i pokaz tańca hula

W sobotę, 23 stycznia, w Stacji Kultura odbędzie się koncert "Taniec Hula-usłysz w nim bicie serca Hawajczyków".

Będzie to prawdziwie gorący wieczór! Zimową atmosferę podgrzeją: etniczny taniec i śpiew, muzyka na żywo i zespól ukulele. Wystąpią grupy Ku'u Ohana i Polani.

Poprzez taniec i muzykę na żywo postaramy się przybliżyć Państwu ten jeden z najbardziej odległych zakątków Świata. Poznając niezwykłą naturę i przyrodę Hawajów odkryjemy, dlaczego miejsce to określane jest Rajem na Ziemi.

Pokażemy czym dla Hawajczyków jest Ziemia, Ocean, Góry, Słońce, Las i dlaczego o nich śpiewają pieśni Mele i Oli. Dlaczego tańczą o nich HULA- taniec, który jest opowiadaniem legend z rajskich wysp Pacyfiku. Wyrażaniem emocji i przemianą rzeczy negatywnych w pozytywne.

Zapraszamy! 23 stycznia, godzina 18:00, Stacja Kultura, Starowiejska 2, dworzec PKP