Teatr Zajechał do Stacji Kultura z „Mateczką” Witkacego

Zapraszamy czytelników do wspólnej biesiady artystycznej w ramach projektu „Teatr zajechał do Małego Trójmiasta Kaszubskiego”.

W czwartek, 6 listopada, o godz. 18.30 w Stacji Kultura będą mieli Państwo okazje obejrzeć spektakl pt. „Mateczka” wg „Matki” Witkacego.

Scenariusz i reżyseria: Ewa Ignaczak/ obsada: Ida Bocian/ śpiew: Marta Andrzejczyk/ Teatr Stajnia Pegaza

„Mateczka” to opatrzona zgryźliwym humorem i szczyptą kokainy parodia psychologicznego dramatu rodzinnego, opisującego relację matki i syna, w której przewija się miłość, nienawiść, troska i wyrzuty. Oboje toksyczni, cierpiący jakiś fizyczny i metafizyczny ból, niestroniący od używek, wzajemnie od siebie uzależnieni i wysysający z siebie nawzajem życie.

Wstęp wolny.