Wystawa zbiorowa „ILUSTRACJA”

Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA i Stacja Kultura w Rumi  zaprasza do goladania wystawy zbiorowej pt. ”ILUSTRACJA", prezentującej prace studentów i absolwentów Wydziału Sztuk Nowych Mediów, kierunku Grafika Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Kuratorem wystawy: Beata Cedrzyńska

Wystawę będzie można obejrzeć

do 31.012016 r.

w siedzibie Stacji Kultura w Rumi przy ul. Starowiejska 2

w godzinach otwarcia placówki

Uczestnicy wystawy zbiorowej „ILUSTRACJA”:

Bianek Katarzyna, Bielecka Magdalena, Diszer Ewa, Drewek Katarzyna, Ejsmont Łukasz, Florez Oviedo Kamelia, Gajowniczek Katarzyna, Hrynkiewicz Weronika, Jabłoński Patryk, Januszkiewicz Kamil, Jastrzemska Weronika, Jaszewska Katarzyna, Karcz Magdalena, Koniuszy Natalia, Konopczyński Tomasz, Lewandowska Maria, Leśniak Zuzanna, Liss Patryk, Lutkiewicz Karolina,  Łangowska Aleksandra, Łoszak Karolina, Mackiewicz Dagmara, Markowska Paulina, Morzuch Piotr, Plewińska Karolina, Płotkowiak Teresa, Sienkiewicz Alicja, Stankowska Wioleta, Synak Klaudia, Wojtasik Maciej, Wrona Marzena, Tyrkin Władysław.