Turniej WARHAMMER dla poczatkujących

Stacja Kultura i Stowarzyszenie Miłośników Gier Strategicznych „Trójmiasto” zapraszają początkujących graczy i tych, którzy dopiero myślą o tym, by wejść w świat gier strategicznych, na turniej.

Tym razem będzie to gra „Warhammer 40.000”. Jest  to dynamiczna gra bitewna utrzymana w klimacie mrocznego science fiction. Stosunkowo proste zasady oraz duża elastyczność w tworzeniu własnej armii pozwalają na czerpanie dużej satysfakcji z grania i kolekcjonowania modeli do swojej wymarzonej armii.

ZAPISY NA FORUM: http://www.3city40k.pl/

Turniej odbędzie się 21.11.2015

W godzinach od 10:00 – 15:00.

Stacja Kultura, Starowiejska 2, dworzec PKP