Wojna Pomorska -rozegraj bitwę planszową, zmień bieg historii!

7 listopada w godz. 10.00-15.00 Stacja Kultura wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Gier Strategicznych Trójmiasto zaprasza na planszowe szaleństwo, czyli rozgrywkę w Bolt Action.

Wojna Pomorska rozegra się w Stacji Kultura, ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP. Każdy może zasilić szeregi.

Bolt Action to gra bitewna utworzona przez weteranów gatunku, odpowiedzialnych za kilka znanych na całym świecie tytułów. Pozwala ona w luźnej atmosferze symulować starcia z okresu Drugiej Wojny Światowej. Nie wymagając od gracza dokładnej wiedzy na temat kampanii, uczy w prosty sposób historii, dając przy okazji wiele frajdy. Tym razem akcja gry będzie działa się na Pomorzu.