Wernisaż wystawy „Dwojako” Natalii Koniuszy oraz Magdaleny Bieleckiej

5 listopada br. o godz. 18.30 Stacja Kultura Biblioteka Główna oraz Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA zapraszają na wernisaż wystawy „Dwojako” Natalii Koniuszy oraz Magdaleny Bieleckiej. Autorkami prac są studentki trzeciego roku grafiki na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Kuratorem wystawy jest drBeata Cedrzyńska.

Magdalena Bielecka w swoich pracach rysunkowych skupia się na portretach kobiet. Wykonuje je głównie kredkami ołówkowymi.

Natalia Koniuszy łączy formy ludzkie i zwierzęce, często przechodzące w abstrakcje i surrealizm. Prace wykonywane w technice akwareli. Głównie małe formy.

Wystawa „Dwojako”

od 1 listopada do 30 listopada
czynna w godzinach otwarcia placówki