Koncert dla dzieci zespołu Jerz Igor

W sobotę, 31 października, w Stacji Kultura zespół Jerz Igor zaserwuje wspaniałą muzyczną ucztę dla dzieci! Gwarantujemy, ze będzie to bardzo dobrze spędzone rodzinne popołudnie!

Koncert odbędzie się o godzinie 16. Wstęp jest wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy! Chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o kontakt na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jerz Igor, to zespół stworzony przez Jerzego Rogiewicza i Igorfa Nikiforowa, czołowych przedstawicieli warszawskiej sceny muzyki alternatywnej. Twórcy stwierdzili, że chcą wypełnić lukę, która powstała na rynku muzycznym dla dzieci. Udało się Im to po wydaniu albumu pt.: “Mała płyta”.

Jerz Igor to wspaniale napisane, popowe kołysanki dla dzieci od lat 3 do 83, to także kreatywne i interaktywne koncerty grane na żywych instrumentach i zapraszające młodego słuchacza do wspólnego muzykowania, poszerzające jego muzyczne horyzonty i pobudzające wyobraźnię.

Wybrane utwory: "Sen" “Królewicz”

Organizatorzy: Wydział Artystyczny i Stacja Kultura

31 października, godzina 16, Stacja Kultura, Starowiejska 2, budynek dworca PKP.