Koncert dla dzieci zespołu Jerz Igor

W sobotę, 31 października, w Stacji Kultura zespół Jerz Igor zaserwuje wspaniałą muzyczną ucztę dla dzieci! Gwarantujemy, ze będzie to bardzo dobrze spędzone rodzinne popołudnie!

Koncert odbędzie się o godzinie 16. Wstęp jest wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy! Chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o kontakt na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jerz Igor, to zespół stworzony przez Jerzego Rogiewicza i Igorfa Nikiforowa, czołowych przedstawicieli warszawskiej sceny muzyki alternatywnej. Twórcy stwierdzili, że chcą wypełnić lukę, która powstała na rynku muzycznym dla dzieci. Udało się Im to po wydaniu albumu pt.: “Mała płyta”.

Jerz Igor to wspaniale napisane, popowe kołysanki dla dzieci od lat 3 do 83, to także kreatywne i interaktywne koncerty grane na żywych instrumentach i zapraszające młodego słuchacza do wspólnego muzykowania, poszerzające jego muzyczne horyzonty i pobudzające wyobraźnię.

Wybrane utwory: "Sen" “Królewicz”

Organizatorzy: Wydział Artystyczny i Stacja Kultura

31 października, godzina 16, Stacja Kultura, Starowiejska 2, budynek dworca PKP.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×