Nabór na warsztaty teatralne dla dzieci zakończony

Warsztaty teatralne dla dzieci, wariant skierowany do uczniów szkół podstawowych, to ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zderzyć się z zadaniami małego aktora. Na zajęciach dzieci poznawać będą podstawowe techniki aktorskie, ruch sceniczny, pracę z rekwizytem, będą budować swoje pierwsze role. W rezultacie zajęć powstanie spektakl. Zajęcia poprowadzą Anna Rekowska oraz Dorota Wolter. Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 7-12 lat. Uczestnictwo w warsztatach nie wiąże się z żadnymi kosztami finansowymi.

Pierwsze zajęcia odbędą się 6 listopada o godz. 17.00 w sali lustrzanej (I piętro) Stacji Kultura.