Karta do kultury

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi, jako pierwsza biblioteka w województwie pomorskim, przyłączyła się do projektu Karta do Kultury, którego pomysłodawcą jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku.

Karta do Kultury to niezwykła karta biblioteczna. Daje ona możliwość korzystania ze wszystkich filii w Rumi, a także z filii Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.

Karta do Kultury uprawnia ponadto do zniżek w instytucjach kultury, m.in. w Muzeum Historycznym, Operze Bałtyckiej, Filharmonii Bałtyckiej, w Teatrze Wybrzeże czy w Teatrze Miejskim w Gdyni.

ZNIŻKI z Kartą do Kultury – link do strony ze zniżkami

Właścicielem Karty może stać się każdy czytelnik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi. Koszt Karty to tylko 1 złoty. Już dziś odbierz swoją przepustkę do kultury!

OSOBY W WIEKU POWYŻEJ 65 LAT, KARTĘ OTRZYMUJĄ GRATIS.

Więcej informacji o projekcie:

www.kartadokultury.pl