Listopad 2017
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
30 31 1 Wednesday, 1 November 2017 2 Thursday, 2 November 2017 3 Friday, 3 November 2017 4 Saturday, 4 November 2017 5 Sunday, 5 November 2017
6 Monday, 6 November 2017 7 Tuesday, 7 November 2017 8 Wednesday, 8 November 2017 9 Thursday, 9 November 2017 10 Friday, 10 November 2017 11 Saturday, 11 November 2017 12 Sunday, 12 November 2017
13 Monday, 13 November 2017 14 Tuesday, 14 November 2017 15 Wednesday, 15 November 2017 16 Thursday, 16 November 2017 17 Friday, 17 November 2017 18 Saturday, 18 November 2017 19 Sunday, 19 November 2017
20 Monday, 20 November 2017 21 Tuesday, 21 November 2017 22 Wednesday, 22 November 2017 23 Thursday, 23 November 2017 24 Friday, 24 November 2017 25 Saturday, 25 November 2017 26 Sunday, 26 November 2017
27 Monday, 27 November 2017 28 Tuesday, 28 November 2017 29 Wednesday, 29 November 2017 30 Thursday, 30 November 2017 1 2 3

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×