Grudzień 2016
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
28 29 30 1 Thursday, 1 December 2016 2 Friday, 2 December 2016 3 Saturday, 3 December 2016 4 Sunday, 4 December 2016
5 Monday, 5 December 2016 6 Tuesday, 6 December 2016 7 Wednesday, 7 December 2016 8 Thursday, 8 December 2016 9 Friday, 9 December 2016 10 Saturday, 10 December 2016 11 Sunday, 11 December 2016
12 Monday, 12 December 2016 13 Tuesday, 13 December 2016 14 Wednesday, 14 December 2016 15 Thursday, 15 December 2016 16 Friday, 16 December 2016 17 Saturday, 17 December 2016 18 Sunday, 18 December 2016
19 Monday, 19 December 2016 20 Tuesday, 20 December 2016 21 Wednesday, 21 December 2016 22 Thursday, 22 December 2016 23 Friday, 23 December 2016 24 Saturday, 24 December 2016 25 Sunday, 25 December 2016
26 Monday, 26 December 2016 27 Tuesday, 27 December 2016 28 Wednesday, 28 December 2016 29 Thursday, 29 December 2016 30 Friday, 30 December 2016 31 Saturday, 31 December 2016 1

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×