Marzec 2016
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
29 1 Tuesday, 1 March 2016 2 Wednesday, 2 March 2016 3 Thursday, 3 March 2016 4 Friday, 4 March 2016 5 Saturday, 5 March 2016 6 Sunday, 6 March 2016
7 Monday, 7 March 2016 8 Tuesday, 8 March 2016 9 Wednesday, 9 March 2016 10 Thursday, 10 March 2016 11 Friday, 11 March 2016 12 Saturday, 12 March 2016 13 Sunday, 13 March 2016
14 Monday, 14 March 2016 15 Tuesday, 15 March 2016 16 Wednesday, 16 March 2016 17 Thursday, 17 March 2016 18 Friday, 18 March 2016 19 Saturday, 19 March 2016 20 Sunday, 20 March 2016
21 Monday, 21 March 2016 22 Tuesday, 22 March 2016 23 Wednesday, 23 March 2016 24 Thursday, 24 March 2016 25 Friday, 25 March 2016 26 Saturday, 26 March 2016 27 Sunday, 27 March 2016
28 Monday, 28 March 2016 29 Tuesday, 29 March 2016 30 Wednesday, 30 March 2016 31 Thursday, 31 March 2016 1 2 3

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×