Listopad 2015
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
26 27 28 29 30 31 1 Sunday, 1 November 2015
2 Monday, 2 November 2015 3 Tuesday, 3 November 2015 4 Wednesday, 4 November 2015 5 Thursday, 5 November 2015 6 Friday, 6 November 2015 7 Saturday, 7 November 2015 8 Sunday, 8 November 2015
9 Monday, 9 November 2015 10 Tuesday, 10 November 2015 11 Wednesday, 11 November 2015 12 Thursday, 12 November 2015 13 Friday, 13 November 2015 14 Saturday, 14 November 2015 15 Sunday, 15 November 2015
16 Monday, 16 November 2015 17 Tuesday, 17 November 2015 18 Wednesday, 18 November 2015 19 Thursday, 19 November 2015 20 Friday, 20 November 2015 21 Saturday, 21 November 2015 22 Sunday, 22 November 2015
23 Monday, 23 November 2015 24 Tuesday, 24 November 2015 25 Wednesday, 25 November 2015 26 Thursday, 26 November 2015 27 Friday, 27 November 2015 28 Saturday, 28 November 2015 29 Sunday, 29 November 2015
30 Monday, 30 November 2015 1 2 3 4 5 6

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×